Ideme do volieb! Nové vydanie novín ĽS Naše Slovensko

Už o pár dní, 4. novembra 2017, sa uskutočnia voľby predsedov a poslancov samosprávnych krajov.

Všetci sa proti ĽS Naše Slovensko spájajú s jediným cieľom –  za akúkoľvek cenu sa dostať znova ku korytu. Dokonca v Banskobystrickom kraji sa kandidát SaS Klus vzdal kandidatúry v prospech Luntera, podporovaného SMERom, Kiskom aj mimovládkami. A v honbe za budúcimi funkciami a kšeftami sa mnohí neštítia ani klamstiev najhrubšieho zrna o tom, že ja ani iní činitelia z ĽS Naše Slovensko sme nič neurobili, prípadne všetko čo sme spravili, bolo zlé.

No hoci o výsledkoch našej práce mainstreamové média mlčia, prípadne ich úplne prekrúcajú, my sme pokojní. Nemáme sa za čo hanbiť. Práve naopak! Za štyri roky sme v Banskobystrickom samosprávnom kraji odviedli poriadny kus poctivej práce. O jej výsledkoch sa dočítate na ďalších stránkach týchto novín, stačí začať listovať.

Do Banskobystrického kraja sme priniesli zmenu, ktorá otriasla politickou mafiou. A napriek obrovskej mediálnej a politickej antikampani sme odhodlaní v našej práci pokračovať! V Banskobystrickom kraji s hrdosťou obhajujem funkciu predsedu kraja, tentokrát už aj s podporou desiatok výborných kandidátov na poslancov. Zodpovedný prístup ku správe vecí verejných, hospodárne nakladanie s peniazmi daňových poplatníkov, odvahu nazývať aj tie najpálčivejšie problémy pravými menami a tiež množstvo výborných kandidátov na predsedov a poslancov však ponúkame aj v ďalších krajoch.

Na zmenu stačí málo. Prestať slepo veriť médiám, a politikov začať hodnotiť a vyberať výlučne podľa výsledkov ich práce. A ísť voliť.

Ing. Mgr. Marian Kotleba
predseda ĽS Naše Slovensko

pdf-icon-png-pdf-zum-download-2Noviny vo formáte PDF si môžete stiahnuť tu